کریم جاهد پری ایرانی موفق در گرجستان

آقای کریم جاهد پری سرمایه گذار با سابقه ایرانی و فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف از جمله ایرانیان موفق در گرجستان است، در گرجستان به او جاهد می گویند. در گفتگویی که با او داشتم از خاطره تلخ اولین مسافرت خود به گرجستان صحبت می کند و اینکه توسط شخصی بنام محمود داوری خسارتی سنگین به او وارد شده است.
جاهد صاحب شرکتهای مختلف در زمینه ساختمان سازی و نیز تولید لوازم جانبی کامپیوتر در دوبی و چین است و در چند سال اخیر در گرجستان سرمایه گذاری کرده است. او نخستین بار در سال 1995 به دوبی رفت و شرکتهایی که در آن منطقه تاسیس نمود، هنوز فعال هستند. جاهد خاطره خوشی از دوران اولیه ورودش به گرجستان ندارد. او می گوید زمانی که تصمیم گرفتم تا بخشی از سرمایه ام را وارد گرجستان کنم بدنبال یک ایرانی فعال بودم که در زمینه های مناسب برای سرمایه گذاری اطلاعات کافی داشته باشد و از طریق یکی از مشتریانم با شخصی بنام محمود داوری در تفلیس آشنا شدم. داوری با گفته هایش خیلی زود اعتماد من را بخود جلب کرد. من از دوبی مبلغ 530 هزار دلار برای او و  مبلغ 180 هزار دلار برای خانم مریم زید آبادی نژاد که یکی از همسران داوری است (؟!) حواله کردم تا در بخش مسکن سرمایه گذاری کند اما متاسفانه کمتر از 10 درصد این مبالغ سرمایه گذاری شد و بقیه بالا کشیده شد. جاهد می گوید با اقدام از طریق دادگاه تفلیس رای محکومیت برای توقیف اموال داوری را بدست آورده است و سه دنگ منزل او در تفلیس، آپارتمانی در واکه و 4 خودروی کهنه او را تصاحب کرده است و برای رسیدن به مابقی مطالبات خود دنبال شناسایی سایر اموال احتمالی این شخص می باشد.اما مریم زید آبادی نژاد که یکی از همسران آقای داوری بود، تاکنون قابل دسترس نبوده است و جاهد می گوید که اگر کسانی اقامت گاه او را معرفی کنند مژدگانی دریافت خواهند کرد.
گذشته از این تجربه تلخ، جاهد از کار و زندگی در گرجستان راضی است و کسب و کارهای موفقی را در این کشور اداره می کند . او علاوه بر ساخت و ساز، کارخانه ای را نیز در گرجستان تاسیس کرده است. جاهد با داشتن 40 سال تجربه در زمینه سرمایه گذاری و اداره کسب و کارهای مختلف می تواند مشاور خوبی برای سرمایه گذاران جدید در گرجستان به حساب بیاید، او می گوید تصمیم قطعی گرفته است تا راه درست سرمایه گذاری در گرجستان را به افراد دیگر معرفی کند تا تجربه تلخ او در گرجستان برای دیگران تکرار نشود.
این هم اطلاعات تماس جاهد، هم برای کسانی که می خواهند در گرجستان سرمایه گذاری کنند و هم برای کسانی که می خواهند مژدگانی دریافت کنند:

www.zenithdeveloper.com
http://www.zenithlands.com
www.zenithreadyhouse.com
Jahedzenith20@gmail.com
Tel: (+995) 591604675

15 Responses to کریم جاهد پری ایرانی موفق در گرجستان

 1. ابراهيم says:

  سلام
  اقاي گلچين فر از مطلبي كه گذاشتيد ممنون ،‌براي اگاه كردن مسافراني كه عازم گرجستان هستند بسيار مطلب مفيدي بود .
  اميدوارم اقاي جاهد تمام اموال از دست رفته شون را بتونن پس بگيرن ،‌چون حقشون هست ،كسب و كار ابرومندانه در كشورهاي ديگه و در شرايط رقابت سخت اقتصادي واقعا افتخار داره و كسب درامد و سرمايه سخت هست ،‌حتما ايشون زحمت زيادي كشيدن تا به اينجا رسيدن ، پس ‌چرا بايد كسي كه صادقانه داره كارش را انجام مي ده و موفق هم بوده ،توسط يه ايراني ديگه اينطوري مورد خيانت قرار بگيره ،‌براي كسي كه اين رفتار را انجام داده متاسفم و ارزو دارم هرچه سريعتر گرفتار قانون بشه .

 2. فرعون says:

  من خود مقیم گرجستانم و به تور ایرانیهای عزیز کلاهبردار بلا تشبیه دیگرعزیزان گل ایرانی خورده ام اینها متاسفانه وجه ایرانی را پایین آوردن و میارن ودولت گرجستان در اولین فرصت غربال میکند همین حق ماست سیاه پوست کشور افریقایی سایر کشورها همین عراق با یک مهردرپاسپورت یک سال میتواند اقامت داشته باشد و ایرانی باید اخراج شود جایگاه ما این نیست ونباید باشد گرجی های بیچاره را با کراک و شیشه و حشیش و قلیون اشنا میکنند و………………

 3. حسن نجدى says:

  من خودم شاهد زحمات زياد ايرانى ها در كشورهاى ديگه بودم ، اقاى جاهد زحمت زيادى براى خيلى از دوستان ايرانى كشيدن و مقام ومنزله ايران و ايرانى در اين كشور ها بالا بردن من به شخصه به ايشان مفتخرم، و بابت اون عده از ايرانى هاى كه دنبال كلاهبردارى و كارهاى غير قانونى هستن متاسفم.

 4. شهاب says:

  من این مرد را دیدیم. منظورم محود اوری هستش. تازگی توی روزنامه یه مصاحبه کرده و کلی اطلاعات محرمانه چند تا شرکت را با چند تا دروغ و بلوف چاشنی کار کرده و داده به اون روزنامه چی بدبخت داده . سر چند تا ایرانی و یه شرکت ایرانی و دوستهاش را هم کلاه گشادی گذاشته و از اعتماد اونها نهایت سوء استفاده را کرده. در ضمن توی ایران هم کم گنده کاری نکرده و خلاصه اینکه یه کلاهبردار درست و حسابیه . باید دوستان مواظبش باشند. جا داره تا این دوست عزیزمون هم چند تا عکس از این آقا بذارند تا ایرانیهای دیگه ازش داشته باشند و حواسشون هم جمع باشه و حتی به سفارت ایران توی تفلیس هم داده بشه تا هم برای بقیه درش عبرتی بشه و هم اینکه این آدم راحت تر توی دام بیافته.

  • مستند حرف بزنید. اینکه سر چند تا ایرانی رو کلاه گذاشته که نشد حرف. اگر مواردی از کلاهبرداری رو بطور مشخص سراغ دارید، بفرمایید در غیر اینصورت اینکار شما یعنی اینطور حرف زدن فقط میشه تهمت و تخریب شخصیت.

   • شهاب says:

    جناب آقای گلچین فر، مستندات فراوانی وجود دارد و همچنین افرادی که از این شخص ضربه خورده اند کم نیستند، هم نشانی و هم تلفن شاکیان و مالباختگان وجود دارد. افرادی هم هستند که از فرط آبرو ناگزیر به سکوت هستند. تمامی آنها را در این مدتی که در این کشور هستم میشناسم و هر کدام دل پری از وی دارند. اگر شما یا آقای کریم جاهد پری هم نیاز داشته باشید میتوانم بیان کنم. اما در وهله اول روزنامه financial که در آن ایشان مصاحبه کرده اند را ملاحظه بفرمایید و پس از آن در خدمت شما هستم.

   • در آن مصاحبه ایشان درباره سرمایه گذاری ایرانیان در شهر لازیکا صحبت میکند. پرونده این پروژه ابلهانه در حال بسته شدن است. منتها من فکر نمی کنم که ایشان این حرفها را از روی سوء نیت زده باشند.خیلی ها در رابطه با این پروژه فریب خوردند.

 5. شهاب says:

  جناب گلچین فر عزیز، بحث لازیکا یکی از چند مورد مصاحبه ایشان بود. اینکه من چند شرکت زیر مجموعه دارم و دارم نمک و آبمیوه و… میآورم را هم خوندید؟ من از ثبت شرکتها استعلام گرفتم اصلا ایشون شرکتی ندارند، چون قانونی نمیتونند شرکتی را به ثبت برسونند. اینکه سرمایه گذاران ایرانی از دبی دارند به گرجستان هجوم میارند را هم خوندید؟ باز هم استعلام کردیم و پرسیدیدم، ولی همچین چیزی نبود. و خود حدیث این مجمل بخوان. به هر حال دلایل و مستندات زیادی علیه این ایرانی و هموطن عزیز متأسفانه وجود داره. خدا همه ماها را آخر عاقبت به خیر کنه.

 6. afshar says:

  با سلام

  آقای گلچین فر لطفا به این ایرانی هائیکه اینگونه پوشیده مطلب میگذارند

  صحبت کنید وگوشزد کنید روشن مطلب بگذارند من از حرفهای این هموطن ها

  چیزی نفهمیدم گرجی ای را میشناسم که سر ایرانیها کلاه گذاشته اند و میگذارند

  در صورت نیاز اسمشان را افشا میکنم چون سر من و دوستانم کلاه گذاشته

 7. محبی says:

  آقای گلچین فر شما این آقای جاهد رو مگه میشناسید که براش تبلیغ میکنید تا جایی که ما میدونیم ایشون هیچ کار موفقی تو گرجستان نداشتن اگه شما تهیه غذا تو زیر زمین خونشون موفقیت میگین یا اینکه فروش زمین تو بیابون های مخرانی به وعده اقامت این اقا به چندتا از دوستای ما زمین فروخته تو بیابون که میخواد توش شهرک بزن چند سال هم هست همینجور افتاده

 8. محبی says:

  شما وقتی میگید موفق باید پروژه های موفق ایشون رو بگید مردم برن ببینن اگه به حرف باشه منم رستمم

 9. ALI TAHERI says:

  من نظر این دوستمان را قبول دارم کسانیکه ازافرادی مثل اقای جاهد را میشناسندچند تا از پروزه های موفق شان را بگند ماهم مخلصش هستیم ازایشان مشاوره میگیریم هزینش هم میدیم سرمایه هم دراختیارش میذاریم از طرفی چطور میشه ادم موفقی مثل اقای جاهد ندیده و نشناخته و تست نکرده این همه پول را به یکی بده و ماهم بدون اینکه بربسی کنیم شنیده هایمان را اکراندیسما ن کنیم بعد دوست داشته باشیم مردم برای نوشته هامان هورا بکشند و کف بزنند

 10. امیر says:

  معلومه این کلاه بردار رو نمیشناسی داوری و جاهد عین همن در مورد پروژه دبی جاهد شنیدی؟در ضمن بیشتر شرکتاش ور شکسته شدن یه پرس و جو کنی بد نیس؟واسه این مصاحبه پول گرفتی؟جاهد واسه کلاه برداری رفته گرجستان سر یکی از فامیلای منم کلاه گزاشته زمینای گرجستانش هنوز تو شیراز معروفن!!!یه تحقیق بد نیس قبل چاپ مصاحبه!البته اگه پولی بابتش نگرفته باشی که با شنهختی که از اقای گلچین فر دارم بعید نیس!

 11. عظیمی says:

  مهندس داوری خیلی انسان شریفی است در ایران در خیلی از پروزه ها با ایشان کار کرده ام ایشان در کارهای مدیریتی حرف اول را ایشان میزنند برای شما متاسف هستم که از حسادت به هم وطن شریف خود تهمت میزنید مهندس عظیمی

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: